niedz., 01 lis | Gyllenborg skole

#JaramySięSiatkówką

Jest to cykl spotkań przy piłce siatkowej pod patronatem NordPolen. Zapraszamy wszystkich miłośników tego sportu do udziału w treningach pod okiem doświadczonego trenera siatkówki. Więcej informacji znajdziesz w opisie wydarzenia.
Rejestracja jest zamknięta
#JaramySięSiatkówką

Czas i lokalizacja

01 lis 2020, 12:00 – 14:00
Gyllenborg skole, Skolegata 34-36, 9008 Tromsø, Norwegia

O wydarzeniu

Lubisz siatkówkę? Grałeś w nią w szkole, a może na poważnie?

Zapraszamy na spotkania pod okiem absolwenta AWFu, zawodnika 2. ligi, jak również doświadczonego trenera drużyn amatorskich. Treningi będą miały miejsce w hali sportowej Gyllenborg, z której korzystają m.in. norweskie zespoły siatkarskie.

Spotkania zaplanowane są na 2 godziny w każdą niedzielę do końca roku. Koszt spotkania to opłata za wynajem sali podzielona na ilość uczestników. W sezonie 2020 jest to 179NOK za godzinę!  

Jeżeli podoba Ci się ta iniciatywa i lubisz uczestniczyć w naszych spotkaniach, to zachęcamy Cię do wsparcia nas poprzez zapisanie się do NordPolen. Dlaczego to jest tak ważne dla nas? Otóż, między innymi ta atrakcyjna cena wynajęcia sali jest efektem naszej współpracy z Tromsø Kommune. Właśnie liczba członków stowarzyszenia jest ważna dla tutejszych instytucji.  Na miejscu będzie możliwość zapisania się do Stowarzyszenia (roczna opłata członkowska wynosi 50 NOK).

Ze względu na regulacje wprowadzone przez norweskie władze związane z COVID-19 w spotkaniu może brać udział maksymalnie 20 osób. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do rejestracji!

Udostępnij to wydarzenie