"LILI" by HAKA FILMS

Aktualizacja: 26 lip 2020


W lutym 2019 roku mieliśmy możliwość współpracy z producentem HAKA FIlms przy zdjęciach do pełnometrażowego dokumentu "LILI" w reżyserii Sylwi Rosak. Film opowiada o dorastaniu, budowaniu trwałych relacji i ciekawości świata, który nas otacza. Odkąd Lili dzieli swoje życie na tydzień z tatą i tydzień z mamą, chciałaby wiedzieć jak najwięcej o świecie dorosłych. Czego by sobie życzyła przed swoją wielką podróżą w ósme urodziny?


Zdjęcia były realizowane w Trosmø i Sadnes a my zajęliśmy się organizacją pobytu dla całej ekipy w klimatycznej chatce na Håkøya oraz wskazaliśmy najciekawsze i najbardziej klimatyczne miejsca w naszej okolicy. Dziękujemy całej ekipie za możliwość współpracy.


Warto również podkreślić, że był to jedyny projekt z ponad trzystu zgłoszonych polskich projektów, który pojechał do Triestu na 10 edycję forum When East Meets West! oraz otrzymał nagrodę HBO Award na DOC LAB POLAND 2019 podczas uroczystej gali zamknięcia 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Serdecznie gratulujemy całej ekipie.


21 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
 

© 2020 powered by NordPolen - polsk forening i Tromsø 
 

  • w-facebook
  • Biały Instagram Ikona
  • Twitter Clean
  • Biały YouTube Ikona

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

SUBSKRYBCJA

NordPolen - polsk forening i Tromsø

 c/o Piotr Graczyk

 Hansbrevegen 23

 9013 Tromsø

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną:

 nordpolen.polskforening@gmail.com

lub facebooka

ADRES KORESPONDENCYJNY

Zasubskrybuj