Wesprzyj nas!

1

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

WOLONTARIAT

POMÓŻ NAM BUDOWAĆ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Zapraszamy wszystkie osoby do współpracy z naszym stowarzyszeniem w formie wolontariatu. Można to zrobić na kilka sposobów:

- bezpośrednia pomoc przy organizacji wydarzeń,

- pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla gości biorących udział w naszych imprezach,

- przekazania dóbr intelektualnych na rzecz stowarzyszenia.

Stowarzyszenie NordPolen - polsk forening i Tromsø może zagwarantować wszystkim wolontariuszom współpracę w miłej atmosferze i wdzięczność najmłodszych mieszkańców naszej społeczności.

Najprostszym sposobem na wsparcie naszego stowarzyszenia jest zapisanie się do niego. Od liczby członków zależy znaczenie stowarzyszenia w kontaktach z instytucjami norweskimi, co przekłada się na siłę głosu Polonii w  Tromsø.

2

JAK DOŁĄCZYĆ?

By zapisać się do NordPolen -  polsk forening
i Tromsø
wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres stowarzyszenia. Członkostwo staje się aktywne po zaksięgowaniu opłaty członkowskiej na koncie stowarzyszenia. Składka wynosi 50 NOK rocznie.

DOTACJA

KAŻDY MOŻE
NAS WESPRZEĆ!
BANK: 1506 1503 134
VIPPS: 540895
NORDPOLEN KOLO.png
3

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE

Z CZŁONKOSTWA 

Osoby prywatne:

Wspomóż naszą organizację poprzez wpłatę dowolnej kwoty na konto stowarzyszenia. Każda wpłata zostanie przeznaczona tylko i wyłącznie na działalność statutową NordPolen.

Firmy:

Zachęcamy wszystkie zainteresowane firmy do wsparcia nas przy organizowaniu  imprez dla członków naszego stowarzyszenia. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres nordpolen.polskforening@gmail.com

Każdy członek naszego stowarzyszenia ma prawo do ulgi, pierwszeństwo na zakup biletów na nasze przedsięwzięcia oraz priorytetowy dostęp do kursów i spotkań informacyjnych organizowanych przez NordPolen.